Size Özel Yoga

Grup pratiklerine katılamıyorsanız size özel yoga seçeneği de var. Bu isterseniz birebir çalışma şeklinde veya kendi oluşturduğunuz grupla birlikte olabilir.

Birebir çalışmalarda öncelikle detaylı bir değerlendirme ve gözlem yapıyorum. Uygulamaları bu gözlemin üstüne kurarak adım adım ilerliyorum. Neredeyse her konuda çalışıyor olsam da en çok karşılaştığım konular bel ve boyun fıtıkları, kifoz, skolyoz, diz ve omuz sorunları, kanser, fibromiyalji, kalça kırıkları, Parkinson, MS, nörolojik rahatsızlıklar, sindirim sorunları, pelvis sağlığı, uyku sorunları, anksiyete ve depresyon. Birebir çalışmalarda birkaç konuyu aynı anda çalışmak mümkün oluyor.

Birebir çalışmaları düzenli buluşma veya belirli süre içinde görüşüp gözden geçirme şeklinde yapıyorum. Bu tamamen sizin programınıza ve ne kadar zaman ayırabileceğinize bağlı.

Birebir çalışmalar ve düzenli buluşan küçük gruplar yoga pozlarının yanı sıra daha detaylı nefes çalışması ve meditasyon uygulamaları, yoga felsefesinde ilerlemek, spiritüel gelişim ve daha yakın bağ kurmak için çok daha uygun.

One-on-one

If you can’t make the group classes you can still enjoy my classes through one-on-one private sessions or in your own small group environment.

In one-on-one private sessions I proceed step by step based on my observation and assessment in the first session.

It is possible to organize one-on-one private sessions interweaving structural and physiological conditions, alongside with emotional conditions, which often go together.

We can either meet regularly for private one-on-one yoga therapy classes or in regular intervals depending on your availability.

It is always easier to build connections, to deepen in breathing practices and meditation, to explore yoga philosophy, and to move towards your highest potential in one-on-one classes and in regular small group classes.