Yoga Terapi

Her seviyeye açık yoga pratiği.

Alt ve üst omurgaya esneklik getirmek ve güçlendirmek için Viniyoga™ akışlarının adaptasyonu. Nefesle yapılan yumuşak akışlar, tekrarlar ve bazen pozda birkaç nefes kalarak kasılı kasların gevşemesi ve zayıf kasların güçlenmesiyle bu bölgelere olan sirkülasyonun artması.
Bu sayede beden hareket ve esnekliğini geri kazanır, duruş iyileşir, iskelet sistemi yeniden hizalanır ve sinir-kas sistemi mevcut hareket kalıplarının farkına vararak daha fonksiyonel hareket kalıplarını öğrenir. Yani yaşam kalitesi iyileşir. Bel ve boyun fıtıkları, siyatik, dizlerdeki problemler, kifoz, bel-boyun düzleşmesi, aşırı lordoz, skolyoz, omuzlardaki hareket kısıtlamaları, el bileklerindeki hassasiyet bu pratiğin konuları arasında.

Işıltılı Nefes (Asana içinde nefes adaptasyonu)

Her seviyeye açık yoga pratiği.

Viniyoga™ akışlarının içinde yapılan nefes adaptasyonu. Asana içinde nefes adaptasyonu sayesinde pozun kas-iskelet sistemine olan yapısal etkisi artar ve enerji seviyesi etkilenir. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine, duygusal dalgalanmaların rahatlamasına ve sinir sisteminin dengelenmesine yardımcı olur.

 
Pazartesi
Salı18.00 – 19.00

Online Yoga Terapi

20.00 – 21.00

Online Yoga Terapi

Çarşamba
Perşembe18.00 – 19.00

Online Yoga Terapi

Cuma
Cumartesi
Pazar18.00 – 19.00

Online Yoga Terapi

Group Classes

Yoga Therapy

Open to all levels. No previous yoga experience is needed.
Adaptation of Viniyoga™ poses to improve circulation, and to increase range of motion of the entire body. Some classes will focus on specific body parts such as lower spine (low back, sacrum and hips) and upper spine (upper back, neck and shoulders) while emphasizing the healing quality of the breath.

Luminous Breath (Breath adaptation in asana)

Open to all levels. No previous yoga experience is needed.
Adaptation of breath in Viniyoga™ poses to increase the structural benefits of the pose, and as well as to influence energetic effects. Breath adaptation in asana and pranayama practice help to improve immune system, release emotional fluctuations, and balance the nervous system.