Yoga terapide derinleşme inzivası – 14 saat

2 Eylül Cuma 12.00 – 18.00

3 Eylül Cumartesi 10.00 – 18.00

Program ücreti

15 Ağustos’a kadar erken ödeme indirimiyle 1000 TL sonrasında 1500 TL

İster uzmanlaşma programıma yıllar önce katılmış olun ister yenilerde tamamlamış olun bu kısa ama bir o kadar da yoğun yoga terapide derinleşme inzivası sizler için.

İnzivayı yoğun pratik olarak planladım. Teori bölümü uygulamalı olarak pratiğin içinde olacak. Yapmanız gereken kas iskelet sistemi konusunda tekrar etmemi veya daha fazla vurgulamamı istediğiniz konuları bana söylemeniz. Sizin ihtiyaçlarınıza bağlı olarak pratikleri şekillendireceğim.

Kimler katılabilir?

Bu inziva sadece benimle yoga terapi ve yoga anatomisi uzmanlaşma programı ve Viniyoga geleneğinde terapi odaklı yogada uzmanlaşma programına katılanlara açık. 

Konaklama

Bizim Bahçe Urla’da tek gece -kendi çadırını al gel şeklinde- çadır konaklama. Çadırlarımızı yoga stüdyosunun yan tarafındaki çimlerin üstüne kuracağız. Konaklama için ayrı bir ücret ödemeyeceksiniz. 

Yeme – içme 

Cuma çay ikramı, Cumartesi pratik öncesi ve çay saati ikramı olacak. 

Gün boyu sınırsız çay dahil. 

Ara öğünler için Bizim Bahçe’de cafe restoran mevcut. 

Çadır dışı konaklama

Çadır şartları sizi zorlayacaksa çevre pansiyonlarda konaklayabilirsiniz. Pansiyon önerisinde bulunurum. Ancak yüksek sezon ve bayram yoğunluğu olduğu için bana epey önceden haber vermeniz gerekir. Ya da evinizde kalıp program saatinde gelebilirsiniz. Bizim Bahçe’ye toplu taşımayla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  

Yanınızda olsun

Yoga mat ve destekleri Bizim Bahçe’de var. Özel bir destek kullanacaksanız getirebilirsiniz. 

Kayıt için 

Gelmeyi düşünüyorsanız yerimizi kısıtlı. Sadece 15 kişi kabul edeceğim.