Fizyolojik Rahatsızlıklar için İleri Seviye Yoga Terapi Uzmanlaşma Programına Katılanların Görüşleri

‘Banu Çadırcı , ışığıyla bana rehberlik yapan ve aldığım eğitimlerin içinde önemli bir isim benim için.

“Yoga Terapi ve Yoga Anatomisi, Yoga Terapi Şifalı Nefes –Pranayama ve Fizyolojik Rahatsızlıklar için İleri Seviye Yoga Terapi Hocalık Eğitimi” kendisinden yoga yolumda aldığım eğitimler. Banu Çadırcı , rehberliğinde yoga yolumda, yüreğime ışık tutandır kendisi . Her seferinde daha ileri daha derine bir yola giriyoruz birlikte.

HEP BİRLİKTE DEVAM BANUCUM.’

Mehtap Ünal

‘İçeriğini duyduğumda çok heyecanlandığım ve bittiğinde iyi ki katıldığım için kendimi çok şanslı hissettim.

Müfredat olarak, solunum problemlerinden stres ve uyku sorunlarına uzanan, hem sık rastlanan hem de kişilerin hayat kalitesini düşüren rahatsızlıklar yelpazesinde yoga terapi çözümleri ile derinleşmemi sağlayan çok tatmin edici ve ilham verici bir eğitimdi. Bunda Banu’nun bildiklerini, araştırdıklarını hazmederek ve hoca olarak deneyimlerini cömertçe aktarmasının yanında eğitimi MS, astım gibi zor konularda birebir vaka çalışmaları ile desteklemesinin payı büyük. Hem yoga terapi hocası olarak hem de genel anlamda yoga derslerime şimdiden etkileyici katkısını hissettiğim bu eğitim için sonsuz teşekkürler Banu Çadırcı.’

Hilal Bakkaloğlu

“Uzun yıllardır yoga yapıyor ve öğretiyorum… 2014 yılında ciddi bir rahatsızlık yaşadım. İnsanız, beden yaşlanıyor, yıpranıyor ve yaşadığım bir olay sonrası yoğun stres beni hasta etti… Yıllardır yogaya olan inancımın sesi ile hemen Banu Çadırcı’nın “Yoga Anatomisi ve Yoga Terapi ile Yoga Terapi Fizyolojik Rahatsızlar” eğitimine peş peşe katıldım… Bütün yoga anlayışım temelden değişti ve bir kez daha yoga ile şifa bulmak deneyimini yaşadım… Hayatımın bundan sonraki amacı, öğrendiklerimi başkalarına şifa vermek için kullanmak olacak… Çok teşekkür Banu, iyi ki varsın…”

Erdoğan Yenice

‘Banu ile başladığım ilk yoga terapi eğitimi bedenimin hassasiyetlerini daha net görmeme ışık tutarken eğitim sonunda kendi pratiğime yoga terapi uygulamalarını dahil etmiştim. Fizyolojik rahatsızlıklar için ileri seviye Yoga Terapi eğitimi ise terapi alanında daha derinleşmeme vesile olup, eğitimin içerdiği tüm rahatsızlıklara yoga terapi ve bütünsel bakış açışı ile bakmamı sağlayan eşsiz bir eğitim süreciydi.

Bu konuda alan açtığı için sevgili Banu’ya sonsuz teşekkürler.’

Aysun Akduran Levent