Banu ve Özgür ile Parkta Yoga ve Qigong 2018-04-09T22:01:00+00:00

Günün sonunda açık havada yoga ve qigong ile bedeninize prana pompalayarak canlanın!

Yoga ve Qigong’un tamamlayıcı uyumunu araştıracağımız bu uygulama dizisiyle, parkta ağaçlar arasında günün stresini atarak rahatlayıp canlanın. Artık yaşamınıza qigong, yoga ve nefes çalışmalarını katmaya başlayın.

Her seviye ve her yaş grubuna açık. Deneyim gerektirmez.

Qigong geçmişi 5000 yıl öncesine dayanan, Uzakdoğu kökenli bir zihin-beden-enerji çalışması. Basit hareket ve duruşlardan oluşur, canlandırıcı, dinginleştirici ve bütünleştirici etkilerinin yanında; enerji, nefes kapasitesi ve farkındalığı arttırır, denge, refleks ve odaklanmayı geliştirir.

Özgür’ün bedeni ısıtma hareketleriyle başlayacağı çalışma temel qigong pozlarıyla devam edecek. Her buluşmada bir önceki çalışmayı etraflıca tekrar ederek üstüne ekleyerek gideceğiz. Banu, Qigong sonrası o günkü uygulamayı bütünleyen yoga, nefes çalışması ve farklı meditasyonlar yaptıracak.

Sonrasında kalmak isterseniz parkta birlikte piknik yapıp sohbet edeceğiz.

25 Nisan, 9 Mayıs ve 23 Mayıs Çarşamba, 19.30-20.30 arası

Tek ders 100TL

3 ders 250TL

Gelirken yanınızda mat veya büyükçe bir plaj havlusu olsun.

Banu Çadırcı – Yoga Terapist 

Banu 2006 yılından beri sadece yogayla ilgileniyor. Grup dersleri Cihangir Yoga’da. İstanbul dışında da Uzmanlık Programları ve workshoplar yapıyor

Daha detaylı bilgi için www.banucadirci.com

Özgür Çağlar Çelik – Eğitmen, Koç

2009’dan beri Qigong’la ilgilenen Özgür, haftalık grup derslerinin yanında, İstanbul dışında da atölyeler düzenliyor, liderlik eğitimleri veriyor ve bireylere koçluk yapıyor.

Daha detaylı bilgi için www.candaniceri.com

Detaylı bilgi veya yerinizi ayırmak için bize mail atın. banucadirci@gmail.com veya celikozgur@gmail.com