Banu Çadırcı ile Işıltılı Kalp 2018-09-04T11:08:45+00:00

Tarih: 7 Temmuz 2018
Saat: 15:30-18:00
Lokasyon: Cihangir Yoga, Caddebostan
Fiyat: 90 TL

Banu Çadırcı ile çok özel bir çalışma. Kendi içinize bakmaya ve kalıplarınızı değiştirmeye hazır mısınız? Bu çalışmada bütünsel bir yoga uygulaması yapılacaktır. Asana, Pranayama, Semboller, Mantra, Meditasyon, Svadhyaya, Sankalpa, Manasa Puja, imgeleme ve günlük tutma gibi yöntemleri kullanarak kalbimizin düğümlerini çözeceğiz.

Yaşam enerjim kalbime aksın
Kalbim içimdeki gerçeklik olsun
Bu gerçeklik sonsuzlukla buluşsun
En derindeki sonsuz mutlulukla

Kalp herhangi bir neden olmadan sever. Bu bizim gerçek doğamız. Bilinçli zihnin kalbe inmesiyle yani yükselmesiyle kalp ve zihin birleşir. Zihin kalpte ışıldamaya başlar. Zihnin kalbin içinde gevşeyebilmesi ve kalple birlikte yükselmesi ancak düğümlerinin çözülmesiyle olur.

En derindeki bu düğümler düşünce, duygu ve davranışları etkiler. Bunları fark edip yüzeye çıkarmadıkça aynı şeyleri yaşamaya devam ederiz. Benzer kalıplar tekrar eder.

Bu çalışma bütünsel bir yoga uygulamasından oluşur. Asana, Pranayama, semboller, mantra, meditasyon, Svadhyaya, Sankalpa, Manasa Puja, İmgeleme ve günlük tutma.

Banu Çadırcı diyor ki ; ”Uzun süredir hep ilk günkü istek ve merakla yaptığım, bu sefer ne çıkacak diye heyecanla beklediğim ve beni her defasında hayrete düşüren bir çalışma bu. Umarım bana olduğu kadar sizlere de faydası dokunur. Kendi içinize bakmaya ve bazı şeyleri değiştirmeye hazırsanız bu çalışmaya katılın’’.

Banu Çadırcı; E-RYT 500, C-IAYT
Banu yogayla 2000 yılında tanıştı. Bu tanışmayla birlikte bir şeyleri dönüştürme çalışmaları da başladı.

2006 yılından beri sadece yoga üzerine çalışıyor ve çalışmalarını başkaları ile paylaşıyor.

Daha fazla bilgi ve kayıt için: info@cihangiryoga.com, Cihangir Yoga- Cihangir539 572 8437